Av. Remziye Demir ve Araş. Gör. Evin Emine Demir tarafından kurulan Demir & Demir Hukuk ve Danışmanlık, müvekkil odaklı bir yaklaşımla hizmet vermektedir. Bu misyonla hareket eden büromuz, müvekkilin çıkarlarını en üst seviyede gözetmektedir. Demir & Demir Hukuk ve Danışmanlık her daim özenli bir gayret içerisinde müvekkilinin her türlü adli ve idari merciler nezdinde temsilini sağlamaktadır.

Demir & Demir Hukuk ve Danışmanlık, başta Ticaret ve Şirketler Hukuku, Gayrimenkul ve İnşaat Hukuku, Kat Mülkiyeti Hukuku, İcra ve İflas Hukuku, İdare ve Vergi Hukuku, İş Hukuku, Sigorta Hukuku, Aile Hukuku ve Ceza Hukuku olmak üzere çok geniş bir yelpazede hukuki danışmanlık ve avukatlık hizmeti sunmaktadır. İhtiyaç duyulan her türlü konuda hukuki yardım sunan büromuz kanunlar ve hukuk çerçevesinde başvurulabilecek yolları müvekkiliyle de iletişimde kalarak tespit etmektedir. Bu bağlamda, müvekkilin bilgilendirilmesine azami önem verilmektedir.

Demir & Demir Hukuk ve Danışmanlık, müvekkillerinin mevcut ihtilaflarını mümkün olan en kısa sürede ve müvekkil lehine çözümleme gayreti içindedir. Aynı zamanda hukukun koruyucu işlevinden yola çıkan büromuz, müvekkillerin gelecekte oluşabilecek ihtilaflardan korunması amacıyla hukuki danışmanlık hizmeti de sunmaktadır. 

 
 

YASAL UYARI

Bu internet sitesindeki tüm bilgi ve materyaller Demir & Demir Hukuk ve Danışmanlık tarafından bilgi verme amaçlı olarak hazırlanmış olup sitedeki hiç bir bilgi, yasal danışmanlık mahiyetinde değildir. Demir & Demir Hukuk ve Danışmanlık, bu internet sitesinde yer alan bilgilerden ve ziyaretçilerin bu internet sitesinde verilen bilgilere dayanarak gerçekleştirecekleri işlem ve eylemlerden sorumluluk kabul etmemektedir. Bu site Türkiye Barolar Birliği’nin Meslek Kurallarına ve Reklam Yasağı Kurallarına tabidir. Sitenin kendisi, logosu ve içeriği, reklam iş geliştirme ve benzeri amaçlar ile kullanılamaz. Sitede yer alan hiçbir görüş, yazılı ya da görsel materyal site sahibinin yazılı izni olmadıkça kullanılamaz, çoğaltılamaz ve yayınlanamaz.

Download Freewww.bigtheme.net/joomla Joomla Templates Responsive

Offcanvas

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipisicing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua.