Demir & Demir Hukuk ve Danışmanlık olarak, yerli ve yabancı müvekkillerimize uluslararası hukuk alanında, başta yabancı mahkemelerce verilmiş boşanma kararlarının Türkiye'de tanınması ve tenfizi davaları olmak üzere, uluslararası miras ve velayet davaları ile yurtdışındaki vatandaşlarımızın Türkiye'deki taşınır ve taşınmaz alım-satımı, bunların kiraya verilmesi, yurtdışında ikamet eden Türk vatandaşlarının Türkiye’de tamamlanması gereken emeklilik işlemleri gibi hukuki yardıma ihtiyaç duyabilecekleri diğer alanlarda da her türlü danışmanlık hizmetini sunmaktayız.

Yurtdışında yaşayan Türk vatandaşlarının Türkiye’de de boşanmış sayılmaları Türkiye’de açacakları Tanıma - Tenfiz Davası’na bağlıdır. Tanıma-Tenfiz Davası ile birlikte yabancı mahkeme kararları Türk Mahkemelerince tanınarak kişi burada da boşanmış olmaktadır. Bu çerçevede yurtdışında boşanmış olan vatandaşlarımızın Türkiye’de açtıkları davaları profesyonel bir şekilde yürütmekteyiz.

 
 
 
 
 

YASAL UYARI

Bu internet sitesindeki tüm bilgi ve materyaller Demir & Demir Hukuk ve Danışmanlık tarafından bilgi verme amaçlı olarak hazırlanmış olup sitedeki hiç bir bilgi, yasal danışmanlık mahiyetinde değildir. Demir & Demir Hukuk ve Danışmanlık, bu internet sitesinde yer alan bilgilerden ve ziyaretçilerin bu internet sitesinde verilen bilgilere dayanarak gerçekleştirecekleri işlem ve eylemlerden sorumluluk kabul etmemektedir. Bu site Türkiye Barolar Birliği’nin Meslek Kurallarına ve Reklam Yasağı Kurallarına tabidir. Sitenin kendisi, logosu ve içeriği, reklam iş geliştirme ve benzeri amaçlar ile kullanılamaz. Sitede yer alan hiçbir görüş, yazılı ya da görsel materyal site sahibinin yazılı izni olmadıkça kullanılamaz, çoğaltılamaz ve yayınlanamaz.

Download Freewww.bigtheme.net/joomla Joomla Templates Responsive